Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynın bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç ( 6 ) altı gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya ( 6 ) altı günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
parmakizitablo.com’ dan satın almış olduğunuz ürünü, herhangi bir mazeret göstermeksizin ( 6 ) altı gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ancak, üzerine fotoğraf baskısı yapılan, isim yazılı olan, yani yeniden satılması mümkün olmayan KİŞİYE ÖZEL olarak hazırlanmış olan ürünler İADE kapsamı dışındadır! Kişiye özel ürünlerde baskı hatası, yazım yanlışı veya parmakizitablo.com’ dan kaynaklanan ürün hatalarında iade kabul edilmektedir.
Parmakizi Tablo tarafından üretilen ürünler, tüm kalite testlerinden geçtikten sonra müşteriye ücretsiz adrese teslim kargolanmaktadır.
Müşteriye ulaşan üründe kırılma, renklerinde gözle görülür bir bozulma, ya da herhangi bir dezenformasyona uğraması görülmesi durumunda, müşteri ürünü 6 iş günü içerisinde Parmakizi Tablo firmasına kargolayabilir, iade ve değişim imkanından yararlanabilir. Bu durumda kargo ücreti Parmakizi Tablo tarafından ödenir.
Kişiye özel tablo siparişlerinde üretici hatası dışında iade yada değişim kabul edilmemektedir.
Kişiye özel tablo haricinde satın aldığınız ürünü; kargodan teslim aldığınız günden itibaren 6 iş günü içerisinde iade yada değişim talep edebilirsiniz.